Opracowanie strategii rozwoju Centrum Genetyki Medycznej Genesis

centrum_genetyki_medycznej_genesis

centrum_genetyki_medycznej_genesis

Opracowanie strategii rozwoju Centrum Genetyki Medycznej Genesis

Status projektu:
Zakończony

Zakres usług:
  • due diligence
  • raport z due diligence
  • strategia rozwoju
  • biznesplan
  • strategia budowy marki i działań marketingowych
Opis

Centrum Genetyki Medycznej Genesis zapewnia kompleksową opiekę specjalistyczną w dziedzinie genetyki klinicznej. NZOZ Genesis obecny jest na rynku usług genetycznych od 1999 roku.

Specjalizuje się w diagnostyce chorób genetycznie uwarunkowanych (w tym wad wrodzonych i zaburzeń rozwoju umysłowego), badań w kierunku genetycznych przyczyn niepowodzeń rozrodu oraz badań w kierunku genetycznych predyspozycji do wystąpienia nowotworów.

Ośrodek jest zespołem doświadczonych genetyków klinicznych, cytogenetyków i biologów molekularnych. Obecna sieć Genesis składa się z siedziby głównej w Poznaniu, składającej się z poradni genetycznej oraz laboratoriów: cytogenetycznego i molekularnego. Jest głównym centrum klinicznym zakładu, gdzie w warunkach laboratoryjnych wykonywane są wszystkie badania.

Oprócz poznańskiej placówki NZOZ Genesis posiada dwie poradnie zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze. Rolą placówek jest pozyskiwanie pacjentów regionalnych i kierowanie ich do laboratorium głównego w Poznaniu.

Nawiązana w połowie 2010 r. współpraca zaowocowała opracowaniem kompleksowej strategii rozwoju Centrum Genetyki Medycznej Genesis przez FORMEDIS.

http://www.genesis.pl/