O nas

Kierując się wizją efektywniejszej ochrony zdrowia w Polsce, powstał zespół ekspertów FORMEDIS, którego celem jest udoskonalanie systemu ochrony zdrowia i podniesienie jakości świadczonych usług medycznych.

Opierając się na wiedzy i ponad 25-letnim doświadczeniu na rynku usług medycznych zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów medycznych, zapewniając każdemu naszemu klientowi profesjonalną opiekę.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do właścicieli jak i zarządzających placówkami publicznymi i prywatnymi, a także do inwestorów prywatnych, branżowych i funduszy inwestycyjnych zainteresowanych wprowadzeniem na rynek nowych biznesów medycznych lub inwestowaniem w już funkcjonujące podmioty medyczne. Świadczymy również usługi doradztwa biznesowego na rzecz innych podmiotów (m.in. deweloperzy, brokerzy ubezpieczeniowi, kancelarie prawnicze), którzy na co dzień nie funkcjonują na rynku medycznym.

Kluczem naszego działania jest maksymalizacja korzyści naszych klientów oraz dobro ich każdego pacjenta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasz zespół


Paweł MagdziarzPaweł Magdziarz

Paweł Magdziarz

Partner Zarządzający


absolwent Wydziału Zarządzania studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na specjalności inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstw, posiada blisko 10-letnie doświadczenie zawodowe w konsultingu medycznym, w FORMEDIS Medical Management & Consulting od początku działalności, specjalizuje się w ekonomii zdrowia (w swojej karierze zawodowej pełnił m.in. rolę doradcy ds. ekonomii zdrowia Ministerstwa Zdrowia) oraz doradztwie transakcyjnym na rzecz placówek medycznych i inwestorów branżowych, odpowiada za bieżące zarządzanie działalnością Formedis Medical Management&Consulting.

pa_1pa2

Piotr Magdziarz

Ekspert i Doradca Formedis


założyciel FORMEDIS Medical Management & Consulting, ekspert prywatnego rynku usług medycznych i specjalista z zakresu zarządzania ochroną zdrowia; posiada 25-letnie doświadczenie w branży medycznej, wcześniej założyciel i Prezes Zarządu Poznańskiej Agencji Medycznej HELP (1991-1999), oraz Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający sieci klinik okulistycznych Intermedica (1999-2010), ekspert ds. restrukturyzacji podmiotów leczniczych Ministerstwa Zdrowia, absolwent studiów podyplomowych z zakresu organizacji i zarządzania służbą zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz budownictwa na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.


photo_1_bwphoto1_color

Krzysztof Czerkas

Partner


menedżer ochrony zdrowia z doświadczeniem w zarządzaniu podmiotami leczniczymi, w tym przede wszystkim szpitalami publicznymi z pozycji dyrektora lub prezesa zarządu. Specjalista w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw medycznych oraz opracowywaniu założeń i celów strategiczno – operacyjnych. W przeszłości Pełnomocnik Zarządu EMC Instytut Medyczny S.A. ds. wdrożeń programów naprawczych; Prezes Zarządu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o., Prezes Zarządu Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. w Bytowie; a obecnie Członek Rady Naczelnej Polskiej Federacji Szpitali i niezależny ekspert rynku ochrony zdrowia.

r2r1

Michał Hess

Partner


architekt z 15-letnim doświadczeniem na rynku oraz partner Formedis Design. Ekspert w projektowaniu obiektów ochrony zdrowia zgodnie z ustawowymi wymogami i normami; wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, prowadzenia i koordynacji projektów. Prowadzi pracownie architektoniczną od 1998 roku. Realizuje projekty obiektów użyteczności publicznej- zwłaszcza obiekty służby zdrowia, oraz projekty rewitalizacji budynków w obszarze zabudowy staromiejskiej, a także obiekty usługowe i gastronomiczne. W przeszłości Dyrektor Biura Projektów Inwestycyjnych w EMC Instytut Medyczny S.A., w trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej projektował m.in. dla sieci klinik okulistycznych Lexummedica, oraz takich szpitali publicznych jak: SPZOZ w Kościanie, Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 w Poznaniu, Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach.


e2e1

Nisan Gertz

Ekspert Międzynarodowy


międzynarodowy ekspert, architekt z wieloletnim doświadczeniem. Właściciel Nisan Gertz Associaties LLC oraz partner w Formedis Design. Nisan Gertz Associates LLc było obecne między innymi przy następujących projektach medycznych: SUNY Downstate Medical Center w Nowym Jorku (107 mln $, pow. 25 tys. m2), Orange Regional Medical Center w Nowym Jorku (372 mln $, pow. 62 tys. m2), St. Barts and Hospital w Londynie (1,2 bln £,), Saint Peter''s University Hospital w New Jersey (65 mln $, 15 tys. m2), Ontario Cancer Care Institute Princess Margaret Hospital w Toronto (220 mln $, pow. 81 tys. m2).

Marcin KaczmarekMarcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek

Analityk Finansowy


absolwent Wydziału Zarządzania studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na specjalności inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstw, posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Analityka Finansowego. Specjalista w zakresie analiz i controllingu. Wśród jego zawodowych zainteresowań znajduje się wycena i analiza przedsiębiorstw oraz projektów inwestycyjnych.


Beata PigułaBeata Piguła

Beata Piguła

Asystentka Zarządu


Magister Zdrowia Publicznego o specjalności zarządzanie w opiece zdrowotnej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła I edycję Akademii Formedis. Specjalizuje się w programach polityki zdrowotnej. Do jej zawodowych zainteresowań należy monitorowanie i poprawa jakości usług świadczonych przez podmioty publiczne, epidemiologia szpitalna, a także promocja zdrowia.


Misja

Wykorzystując wysokie kompetencje zawodowe i wieloletnie doświadczenie w branży zdobywane w kraju i zagranicą efektywnie doradzamy w zarządzaniu i rozwoju placówek medycznych. Wdrażając nowoczesne systemy i rozwiązania pomagamy właścicielom i osobom zarządzającym placówkami medycznymi realizować ich strategie, organom założycielskim sprawnie nadzorować funkcjonowanie podmiotów leczniczych, dla których są podmiotami tworzącymi, a inwestorom optymalizować ich inwestycje na rynku medycznym, zwiększając jednocześnie korzyści dla pacjentów.

Wizja

Naszym celem jest poprawienie krajowego systemu opieki zdrowotnej oraz rozwój rynku usług medycznych w Polsce oraz krajach sąsiadujących. W przeciągu najbliższych lat chcemy stać się wiodącym ekspertem w zakresie zarządzania i konsultingu medycznego w Polsce.